Leírás
Rothenberger ROCUT 35S Műanyag Csővágó Olló
Precíz és gyors vágás 35 mm átmérőig, egykezes használattal
MAX 35 MM ÁTMÉRŐ EGYKEZES HASZNÁLAT SORJAMENTES VÁGÁS PROFESSZIONÁLIS
A Rothenberger ROCUT 35S műanyag csővágó olló ideális választás professzionális felhasználásra, amikor gyors, pontos és sorjamentes vágásra van szükség műanyag csöveknél. Ergonomikus kialakítása és robusztus szerkezete garantálja a tartós és megbízható működést a mindennapi munkában.
Precíz és Tiszta Vágás A speciálisan kialakított V-penge minimális erőfeszítéssel biztosít merőleges és sorjamentes vágást, elkerülve a cső deformációját.
Egykezes Használat Kompakt méretének és optimalizált mechanizmusának köszönhetően könnyedén használható egy kézzel, még szűk és nehezen hozzáférhető helyeken is.
Robusztus és Tartós Az alumínium öntvény ház és az edzett, cserélhető penge hosszú élettartamot és kiváló ellenállást biztosít a mindennapi igénybevétel során.
Széleskörű Kompatibilitás Alkalmas különféle műanyag csőanyagok (PE, PP, PEX, PB, PVDF, MLC) vágására, egészen 35 mm átmérőig, így sokoldalúan felhasználható.
Műszaki Paraméterek
| Vágási tartomány | Ø 0 - 35 mm |
| Alkalmas anyagok | PE, PP, PEX, PB, PVDF, MLC |
| Penge típusa | V-penge |
| Működés | Egykezes |
Logisztikai adatok
| Cikkszám | ROTHENB.55005 |
| Gyártó | Rothenberger |
| Termékkód | 55005 |
| Származási hely | Németország |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
